wtorek, 18 grudnia 2012

Nasi partnerzy


Chcemy przedstawić naszych partnerów w Polsce. Na stronach JOBkralle znajdziecie również oferty pochodzące z ich platform:

Poza ofertami pracy,  serwis ten oferuje niezbędne porady i informacje związane z pierwszymi krokami na rynku oraz posiada usługę pisania CV i Listu Motywacyjnego.


Jest jednym z najbardziej znanych portalów o pracy. Poza działaniami rekrutacyjnymi pracuj.pl oferuje wiele cennych informacji  i wspiera pracodawców w budowaniu wizerunku firm.


Sieć Monster jest dostępna w wielu krajach, tym sposobem można tu szukać pracy na całym świecie. Serwis ten zawiera targi pracy, bazę CV, porady zawodowe oraz wiele innych informacji.

Serwis rozpoczął działanie początkiem roku 2009 i dziś cieszy się dużą popularnością. Zawiera ciekawe bardzo artykuły na temat pracy.

Serwis ten był pierwszym internetowym serwisem pracy w Polsce. Dzisiaj portal ten dostarcza wiele specjalistycznych informacji oraz usług pomocnych w rozwoju kariery.

Na Stronie Careerbuilder, poza opublikowanymi ofertami pracy, można założyć własny profil i zamieścić swoje CV.

Infopraca jest internetowa giełdą pracy. Portal ten wspiera w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy osobami poszukującymi pracy i pracodawcami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz