wtorek, 12 marca 2013

Zarabiać pieniądze za pośrednictwem internetu.

mlmy.pl

Z najnowszych badań wynika, że 2 procent Polaków uzyskuje regularnie dochód z internetu, a aż 14 procent zarabia okazjonalnie przez internet. Internetowe zarabianie to zjawisko pokoleniowe, które staje się coraz bardziej popularne. Jak podaje Fundacja Centrum Badania Opinii Społecznej, najczęściej z możliwości zarabiania w sieci korzystają: uczniowie i studenci (42 proc. ankietowanych), specjaliści z wyższym wykształceniem (32 proc.), pracownicy administracyjno-biurowi (28 proc.) i właściciele prywatnych firm (27 proc.).
Cechą wspólną każdego sposobu na to jak zarobić w internecie jest to, że wymagają cierpliwości oraz systematyczności. Praca w internecie żadko jest stałym źródłem utrzymania, ale może być na pewno dobrą pracą dodatkową. Wyskość zarobków jest uzależniona od tego ile czasu na nią poświęcimy. Dodatkowym atutem internetowej pracy jest to, że nie wymaga żadnego wkładu kapitału! Jedyne czego wymaga to komputer, dostęp do internetu i wolny czas.
Najpopularniejszą formą zarabiania w sieci jest sprzedaż i wypełnianie ankiet. Istnieje jednak wiele sposobów na zarobek w sieci. Również usługi informatyczne, prowadzenie blogów, tłumaczenia, umieszczenie reklam na swojej stronie, projektowanie stron www, klikanie w reklamy oraz czytanie płatnych maili mogą przynieść nam zysk. Coraz więcej ludzi próbuje również swoich sił na giełdzie internetowej, biorąc udział w zakładach bukmacherskich lub inwestując w akcje. Aby zacząć przygodę z internetową pracą powinniśmy najpierw zalożyć konto w systemie płatności Paypal oraz konto internetowe w banku. Następnie możemy zapisać się na przykład do firm typu get-paid-to-read, które płacą za otrzymywanie maili lub typu paid-to-click, gdzie otrzymamy wynagrodzenie za klikanie w reklamy na stronie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz