poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Konkurs Jobkralle!

Nie odnosisz sukcesów w szukaniu pracy?- Przy odmownych odpowiedziach nie trać odwagi! 

Jeśli nie zostajesz zapraszany na rozmowy kwalfikacyjne może powinneś przyjrzeć się dokładnie Twojemu CV? Bardzo pomocna okazuje się wtedy pomoc osoby trzeciej, która może objektywnie i szczerze ocenić Twoje dokumenty. Zrobimy to za Ciebie!

Zwycięzca otrzyma konsultację z naszym trenerem rekrutacyjnym. Nagroda obejmuje przegląd dokumentów aplikacyjnych wraz z proponowanymi zmianami, takimi jak: pełna korekta CV, przeróbka i poprawa wszystkich dokumentów aplikacyjnych.

Zasady uczestnictwa w naszym konkursie są bardzo proste!
Wszystkie informacje otrzymane od uczestników zostaną po upływie konkursu skasowane!
 


Konkurs trwa do 19.05.2013

Reguły konkursu: W konkursie może uczestniczyć każdy kto wypełni wszystkie pola formularza zgłoszeniowego i kliknie na przycisk „biorę udział”. Zgłoszenia uczestników po upływie daty zakończenia konkursu nie będą uwzględniane. Wyłoniony podczas losowania zwycięzca zostanie poinformowany drogą meilową o swojej nagrodzie. W przypadku nie zgłaszania się zwycięzcy, nagroda przepadnie po 14-tu dniach. Zwycięzca konkursu nie ma prawa do zmieniania należnej mu nagrody. 
Ochrona prywatności: Wszystkie informacje otrzymane od uczestników zostaną po upływie konkursu skasowane. Przekazanie poufnych dan do osób trzecich nie będzie miało miejsca.
Newsletter: Osoba, która kliknie na przycisk „Newsletter“ będzie otrzymywała aktualne informacje od serwisu Jobkralle. Przy każdym otrzymaniu wiadomości można będzie odwołać usługę i tym samym zaprzestać korzystania z serwisu.
Facebook Plugin: Jeśli kliknie się na nasz przycisk Facebook „Lubię to“, informacje zostaną przekazane bezpośrednio z komputera do serwisu Facebooka i zostaną zapisane. Cel i zakres zbierania danych i dalsze ich przetwarzanie oraz wykorzystanie danych przez Facebooka jak również prawa i sposoby ochrony prywatność są objaśnione w zakładce Facebooka: prywatność. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz