poniedziałek, 30 września 2013

Konkurs Praca i relaks

Nasz konkurs dobiegł już końca! 
 
Zwycięzcą konkursu została Pani Agnieszka Duda
dokańczając zdanie:
 
Rano idę chętnie do pracy ponieważ praca sprawia, że uśmiecham się szeroko: jestem daleko od szarości codzienności, włączam kolory, czuję w głowie oczekiwanie na coś nowego, w rękach chęć do robienia czegoś sensownego, w sercu radość, że tworzę coś dla innych sensownego.
 
Cały Team JOBkralle gratuluje szczęśliwej zwyciężczyni i życzy spełnienia jednego z marzeń stronie katalogmarzen.pl!
 
BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WZIĘCIE UDZIAŁU!!!Po męczącym szukaniu pracy mamy dla Ciebie niedpodziankę.
Weź udział w naszym konkursie i zrealizuj jedno ze swoich marzeń! 
Dokończ podane przez nas zdanie.
Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona Voucherem do
wykorzystania w serwisie Katalog marzeń o wartości 100 zł!

Jeśli chcecie Państwo w przyszłości uczestniczyć w konkursach i podobnych akcjach zniżkowych zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku:  

Konkurs trwa do 22.10.2013
Reguły konkursu: W konkursie może uczestniczyć każdy kto wypełni wszystkie pola formularza zgłoszeniowego i kliknie na przycisk „biorę udział”. Zgłoszenia uczestników po upływie daty zakończenia konkursu nie będą uwzględniane. Wyłoniony podczas losowania zwycięzca zostanie poinformowany drogą meilową o swojej nagrodzie. W przypadku nie zgłaszania się zwycięzcy, nagroda przepadnie po 14-tu dniach. Zwycięzca konkursu nie ma prawa do zmieniania należnej mu nagrody. 
Ochrona prywatności: Wszystkie informacje otrzymane od uczestników zostaną po upływie konkursu skasowane. Przekazanie poufnych dan do osób trzecich nie będzie miało miejsca.
Newsletter: Osoba, która kliknie na przycisk „Newsletter“ będzie otrzymywała aktualne informacje od serwisu Jobkralle. Przy każdym otrzymaniu wiadomości można będzie odwołać usługę i tym samym zaprzestać korzystania z serwisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz