poniedziałek, 18 listopada 2013

PRACA na E-MAIL – FAQ

Dlaczego nie otrzymuję moich ofert pracy przez e-mail?


  • Oferty pracy prze e-mail wysyłane są tylko wtedy, gdy nowe oferty pracy, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania, pojawiają się na stronie. Oferty przez e-mail można edytować i zmieniać aby uzyskać lepsze wyniki wyszukiwania. Zobacz krótki filmik, na którym pokazane jest jak możesz zmienić swoje ustawienia: http://blog.jobkralle.pl/2013/04/praca-na-email.html  
  • Ważne jest, aby upewnić się, że „service@jobkralle.com” widoczny jest jako bezpieczny nadawca, a wiadomości wysyłane od nas nie są widziane przez Twoją skrzynkę jako niebezpieczne. 
  • Sprawdź swoją skrzynkę spam i usunięte wiadomości aby sprawdzić czy oferty pracy na e-mail nie zostały tam umieszczone.


Pracownicy Jobkralle nie są w stanie zmienić Twoich ustawień ofert pracy przez e-mail. 
  • Sprawdź dokładną pisownię: Zarówno w polu „co” jak i w polu wyszukiwania „gdzie”.
  • Zwiększ zasięg wyszukiwania pracy: Ewentualnie dodaj nazwy innych, interesujących Cię miast aby powiększyć wyniki wyszukiwania.
  • Dodaj więcej stanowisk i tytułów pracy. Możesz wpisać dowolną ilość szukanych pozycji. Czym więcej ofert, tym większe wyniki wyszukiwania.
  • Skróć szukane nazwy stanowisk: Standardowo wyniki wyszukiwania zawierają wszystkie wyrazy z podanej frazy. Jeśli szukasz pracy, która zawiera tylko jeden wyraz ze wszystkich podanych, dodaj „OR” pomiędzy słowami lub dla każdego wyrazu uruchom oddzielne wyszukiwanie-
Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące szukania pracy na: 


Pracownicy Jobkralle nie są w stanie zmienić Twoich ustawień ofert pracy przez e-mail.
  • Pomniejsz swoje wyniki wyszukiwania (zmniejsz promień wyszukiwań)
  • Podaj tylko jedną mijscowość/miasto: Jeśli nie dodałeś jeszcze żadnej miejscowości, dodaj w polu „gdzie” miejsce gdzei chciałbyś pracować, województwo i kod.


Pracownicy Jobkralle nie są w stanie zmienić Twoich ustawień ofert pracy przez e-mail.
Kliknij na link „Jeśli chcesz zmienić swoje ustawienia kliknij TUTAJ”, który znajduje się pod wszystkimi ofertami pracy w ofertach pracy na e-mail i zmień swoje ustawienia wyszukiwania. Edytuj słowa „co” i/lub dodaj wybraną miejscowość w polu „co” i najedź na zapisz aby zapisać podane wczeżniej, nowe ustawienia.
Zobacz krótki filmik, który pokazuje jak możesz zmienić swoje kryteria wyszukiwania:


Jobkralle jest wyszukiwarką pracy, a nie pośrednikiem pracy. Nie jesteśmy w kontakcie z firmami, których oferty pracy są zamieszczone na naszym portalu. Aby uzyskać dodatkowe informację zwróć się prosto do danej firmy/instytucji.


Jobkralle jest wyszukiwarką pracy, która pomaga w znalezieniu odpowiednich dla Ciebie ofert pracy. Na naszej stronie nie możesz jednak aplikowań na podane stanowisko. Jobkralle jest tylko wyszukiwarką pracy, a nie pośrednikiem pracy. Nie jesteśmy w kontakcie z firmami, których oferty pracy są zamieszczone na naszym portalu. Sposób w jaki powinneś/aś aplikować na konkretną ofertę pracy jest zależny od wyszukiwarki pracy bądź od firmy.
Jobkralle nie może udzieliń więcej informacji na temat poszczególnych pfert pracy. Znalazłeś intresującą ofertę? W razie pytań zwróć się o pomoc do konkretnej firmy/instytucji.


Proszę, nie przysyłaj nam swojego CV. Jobkralle jest wyszukiwarką pracy, która pomaga w znalezieniu odpowiednich ofert pracy. Na naszym portalu nie można jednak aplikować na konkretne stanowisko pracy. Jeśli chcesz wysłać swoje dokumenty na konkretne stanowisko, przeczytaj uważnie treść dnego ogłoszenia i prześlij swoje dokumenty na adres znajdujący się przy danej ofercie pracy.


Pracownicy Jobkralle nie są w stanie zmienić Twoich ustawień ofert pracy przez e-mail.
Aby wyłączyć usługę ofert pracy na e-mail kliknij na link „Usuń usługę”, którą znajdziesz w dole każdej wiadomości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz