poniedziałek, 16 grudnia 2013

CV Konkurs


WYGRAJ SPRAWDZENIE SWOJEGO CV
  • Wskazówki dotyczące formalnych kryterii
  • Budowa CV i argumentacja
  • Propozycja struktur
  • Konkrete propozycje udoskonalenia CV
  • Porady dotyczące kokretnego zawodu

Jeśli chcecie Państwo w przyszłości uczestniczyć w konkursach i podobnych akcjach zniżkowych zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku:  


Konkurs trwa do 14.01.2014
Reguły konkursu: W konkursie może uczestniczyć każdy kto wypełni wszystkie pola formularza zgłoszeniowego i kliknie na przycisk „biorę udział”. Zgłoszenia uczestników po upływie daty zakończenia konkursu nie będą uwzględniane. Wyłoniony podczas losowania zwycięzca zostanie poinformowany drogą meilową o swojej nagrodzie. W przypadku nie zgłaszania się zwycięzcy, nagroda przepadnie po 14-tu dniach. Zwycięzca konkursu nie ma prawa do zmieniania należnej mu nagrody. 
Ochrona prywatności: Wszystkie informacje otrzymane od uczestników zostaną po upływie konkursu skasowane. Przekazanie poufnych dan do osób trzecich nie będzie miało miejsca.
Newsletter: Osoba, która kliknie na przycisk „Newsletter“ będzie otrzymywała aktualne informacje od serwisu Jobkralle. Przy każdym otrzymaniu wiadomości można będzie odwołać usługę i tym samym zaprzestać korzystania z serwisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz