wtorek, 30 września 2014

Targi pracy w październiku

Targi pracy Career EXPO Poznań
30 października 2014

Career EXPO to targi pracy dla studentów, absolwentów i doświadczonych specjalistów, którzy chcą znaleźć dobrą pracę. Firmy, które zgłosiły swoją obecność na targach reprezentują różnorodne branże. Goście targów będą mogli spotkać przedstawicieli rekrutujących w branży finansowej, informatycznej, automotive, marketingu, logistyce, obsłudze klienta, księgowości, audycie i wielu innych. Oprócz dużych korporacji przewidziane są też stoiska małych firm i start-upów.
JOBS SPOT Katowice
28 października

W JOBS SPOT 2014 biorą udział czołowi pracodawcy, zarówno lokalni, jak i ogólnopolscy, którzy przedstawią swoje oferty pracy, praktyk i staży, opowiedzą o kulturze organizacyjnej swoich firm, a także odpowiedzą na Wasze pytania i rozwieją wątpliwości. Spotkania JOBS SPOT mają formułę targową z możliwością przeprowadzenia warsztatów ze studentami. Pracodawcy będą mogli zaprosić do udziału w procesach rekrutacyjnych cenne, młode talenty, które pragną rozwijać się zawodowo również poza okresem wakacyjnym. Dla studentów natomiast, wydarzenie może okazać się krokiem istotnie rozwijającym ich drogę zawodową.

Akademickie Targi Pracy Wrocław
14 i 15 października 2014

Akademickie Targi Pracy to cykliczny projekt, odbywający się na Politechnice Wrocławskiej.  Celem organizacji targów jest pomoc studentom i absolwentom Politechniki Wrocławskiej w zapoznaniu się z rynkiem pracy i znalezieniem zatrudnienia. Studenci spotykają się z przedstawicielami firm wymieniając istotne informacje dotyczące praktyk zawodowych i ewentualnego zatrudnienia. Pracodawcom z kolei stwarzamy możliwość bezpośredniej rozmowy ze studentami i absolwentami renomowanej uczelni, podczas której mogą poinformować ich o wymaganiach jakie są stawiane w procesie rekrutacyjnym. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz