niedziela, 7 sierpnia 2016

Poznajcie nas – JOBkralle przedstawia swój Team

Czy korzystasz już z prostego i wygodnego sposobu na znalezienie pracy? Od ponad 7 lat staramy się aby wyszukiwarka JOBkralle spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyszukiwarka JOBkralle to specjalna platforma, która przegląda automatycznie giełdy prac i znajduje na nich tysiące ofert prac. Odwiedzający stronę użytkownicy są bezpośrednio, po kliknięciu na link z daną ofertą, przekierowywani do ofert zamieszczonych na stronach pracodawców. Serwis umożliwia przez to lepszy dostęp do aktualnych ogłoszeń w Internecie. Dzięki temu osoby szukające pracy mogą znaczenie szybciej dotrzeć do interesujących ich stanowisk i aplikować na wybraną pozycję. Tym razem zamiast porad dotyczących pracy chcielibyśmy przedstawić Wam kulisy strony i zaprezentować zespół JOBkralle.Wszystko zaczęło się w kwietniu 2009 kiedy to po austriackiej wersji strony JOBkralle powstały kolejne dwie wyszukiwarki pracy skierowane na niemiecki i szwajcarski rynek: jobkralle.de i jobkralle.ch. W roku 2012 powstała polska wersja strony JOBkralle czyli  jobkralle.pl jak i również węgierska wersja jobkralle.hu. Następnie w roku 2013 nasza strona zaistniała kolejno w Czechach i na Słowacji (jobkralle.cz i jobkralle.sk). Jeszcze w tym samym roku dołączyły do nich jobswype.co.uk i jobswype.ie. W marcu 2014 pojawiła się dodatkowo jobswype.at i jobswype.ro. JOBkralle posiada ponad 100 tysięcy ofert pracy.

Całkiem niedawno portal zmienił swoją oprawę graficzną jak i również udoskonalił niektóre z funkcji. Pierwszy krok w stronę bardziej przejrzystego wyglądu strony poczyniliśmy już w listopadzie 2015 roku, kiedy to zmieniliśmy znacznie wygląd wyszukiwarki na bardziej nowoczesny. Zastosowane wtedy zamiany (sortowanie prac według kategorii, polepszona funkcja propozycji pracy czy też możliwość mobilnego podglądu strony na Androidzie i iOS) zostały naturalnie uwzględnione w nowej wersji JOBkralle aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą możliwość wyboru najlepszych ofert pracy.

Użytkownicy JOBkralle mają możliwość korzystania z licznych funkcji wyszukiwarki, które mają za zadanie ułatwić proces poszukiwania pracy (praca na e-mail, lista zapamiętania, podgląd mapy). Team JOBkralle ciągle jednak pracuje nad usprawnieniem możliwości strony i nad zaoferowaniem jednolitego serwisu we wszystkich krajach, w których istnieje portal.

Pomysłodawcami wyszukiwarki są Christian Erhart i Herbert Fuchs, dzięki którym powstała strona JOBkralle. Christian jest dyrektorem zarządzającym, studiował na uniwersytecie technicznym w Wiedniu, a w firmie zajmuje się głównie sprzedażą i marketingiem. Herbert ukończył informatykę i studia ekonomiczne, od początku swojej pracy w JOBkralle jest odpowiedzialny za Consulting jak i również jest specjalistą do spraw obsługi klienta. Stefan Scherbichler, Martin Glowacki i Peter Schwab dbają o to aby portal był na bieżąco aktualizowany i ulepszany o nowe opcje. Za działalność marketingową w firmie odpowiedzialni są przede wszystkim Anna Pösinger, Andrea Kolegarova, Karolina Sieradzka i Alex Nebejea. To dzięki nim powstają nowe posty na Facebooku, Twiterze czy też blogu. Dodatkowo dbają o kontakty z klientem i odpowiadają na pytania użytkowników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz