środa, 23 sierpnia 2017

Droga do kierowniczego stanowiska

Jesteś nowy w firmie? Na początku kariery? Marty Ci sie awans? A po kilku latach kierownicze stanowisko? Na początku wielu osobą wydaje się, że nawet dobrzy szefowie nie mają do tego specjalnego genu. W rzeczywistkości kryje się za tym dużo pracy oraz wpływ różnych faktorów, między innymi także trochę szczęścia. Dokładną instrukcję obsługi Jak zostać szefem nie możemy podać, ale kilka wskazówek tak. Zaczynajmy!


1. Zbuduj listę zawodowych znajomych. Pielęgnuj takie znajomości, oni jak nikt inny będą rozumieć Twoje problemy zawodowe i podsuną ich rozwiązanie. Może właśnie ktoś zajmuje pozycję o której Ty marzysz. Odwiedzaj regularnie seminaria, wykłady i nawiązuj nowe kontakty.

2. Bądź na bieżąco. Dobry kierownik zna wszystkie nowinki z branży i jest bezustannie w stanie wspierać swoich pracowników. Jeśli jesteś jednym z tych pracowników możesz pozytywnie zaskoczyć swojego szefa wiedzą i w przyszłości on może to docenić.

3. Nie zapomnij o podstawach swojego zawodu. Nie będziesz dobrym sędzią nie znając zasad gry. To samo tyczy się wykonywanego zawodu, szczególnie przy kierowaniu teamu. Ich się już teraz od kolegów z wyższego stanowiska. Bez solidnego doświadczenia nie jesteś gotowy na kierownicze stanowisko.  

4. Jakość. Nie w każdym zawodzie będzie to wygĺądało Tak samo, Nie w każdej branży ani firmie panują te same standardy. Bądź niezawodny, komunikatywny, odpowiedzialny a będziesz na dobrej drodze do awansu. Powodzenia! 

1 komentarz:

  1. Thanks for sharing, nice post!

    Tìm hiểu máy đưa võng cho bé là gì, loại máy đưa võng nào tốt nhất cho bé hiện nay, và địa chỉ mua máy đưa võng giá rẻ uy tín cho bé và võng điện cho bé giá bao nhiêu hiện nay.

    OdpowiedzUsuń